Sorteren willen wij leren

Sorteeravonturen in het tweede Leerjaar met de prinses van Viesvuilland.

Sorteren willen wij leren

De prinses van Viesvuilland, bekend om haar wijsheid in afvalbeheer, bracht een bezoek aan het tweede leerjaar om hen de kunst van het sorteren bij te brengen. Met een kroon op haar hoofd en een missie in haar hart, introduceerde de prinses de kinderen tot de wereld van het recycleren. 

De dag was gevuld met leerzame activiteiten. De leerlingen leerden hoe ze papier, plastic, GFT en restafval van elkaar konden scheiden. Ze ontdekten dat elk stukje afval een eigen plek heeft en dat sorteren een belangrijke stap voor een proper koninkrijk!

Het enthousiasme was groot en de prinses prees de leerlingen voor hun inzet en nieuwsgierigheid. “Sorteren… Sorteren… Wij willen het leren!"

Onze leerlingen zijn zo kleine ambassadeurs geworden van een grote zaak: het beschermen van onze planeet.

En wie weet? Misschien wordt ons schoolplein wel het schoonste van het hele land, dankzij deze jonge milieuhelden!

Facebook Icon
Deel op sociale media

Meer nieuws

Afscheid 3e kleuterklas en 6e leerjaar.
Activiteit

Afscheid 3e kleuterklas en 6e leerjaar.

Proficiat aan onze derde kleuterklas en onze zesde leerjaren. Zij hebben een hele weg afgelegd en kunnen nu een hoofdstuk afsluiten.

arrow_forward
Sjibkeskwis
Activiteit

Sjibkeskwis

Onze ouderraad organiseert hun derde editie van onze 'Sjibkeskwis' op zaterdag 14 maart. Kom jij ook?

arrow_forward
Strapdag 2025
Activiteit

Strapdag 2025

Strapdag 19 september 2025. Dat is stappen en trappen naar school!

arrow_forward